4D lifting Fotona

4D laserový lifting obličeje

Absolutní hit v estetické medicíně. V jednom ošetření trvajícím cca hodinu navodíme maximální lifting povislých tváří, omlazení sliznice rtů a zjemnění povrchu pleti laserovým peelingem. Toto ošetření je v podstatě kombinací nití, výplní a resurfacingu.

60 minut

16.000 Kč

 • PRINCIP A PRŮBĚH OŠETŘENÍ
  Aplikační schéma patentované společností Fotona, které žádný jiný laserový systém nenahradí. Jde o 4 po sobě jdoucí kroky, kdy lékař přizpůsobí přesně nastavené hodnoty přístroje konkrétnímu typu pokožky a dosahujeme tak naprosto skvělých výsledků bez bolesti a nutnosti anestezie za cca 50 minut.

  První krok – provádí se ZEVNITŘ tváří a rtů, tedy přes sliznici, která snese mnohem větší energii než pokožka aniž by se spálila. Laserový skennner vysílá paprsek, který navodí maximální kontrakci kolagenních vláken ( OKAMŽITÝ EFEKT) a navíc navodí intenzivní tvorbu kolagenu (DOBÍHAJÍCÍ EFEKT cca 2-3měsíce po ošetření) Ihned po ošetření je patrné zpevnění tváře.

  Druhý krok - se zaměříme na nedokonalosti pleti (FRAC 3 ošetření- trojrozměrný frakční efekt) tedy pigmentace apod. a zpevníme oblast podél čelisti a lícní kosti ( EFEKT NITÍ)

  Třetí krok podporuje novotvorbu kolagenu z vnější strany tváře za použití speciálního skeneru.

  Čtvrtým krokem je studený, povrchový laserový peeling, který krásně vyhladí povrch pleti, uzavře rozšířené pory a zmírní jemné vrásky.

  Výsledkem je tedy během jedné hodiny nejen zpevnění kontur a omlazení pleti zevnitř, z podkoží, ale toto ošetření vyřeší i povrchové nedostatky pleti.

  PO OŠETŘENÍ se doporučuje používat krém s vysokým UVP a nechodit do sauny. Pleť může být mírně zarudlá, zarudnutí do 2 dnů ustupuje.

  4D laserový lifting j je schopen konkurovat efektu výplní a do určité míry i niťovému liftingu. Je skvěle tolerován- bezbolestné ošetření s velmi rychlou regenerací a bezkonkurenčními výsledky. 

Ceník

ZÁKROK

CENA

4D lifting Fotona (1 ošetření) 

20.000 Kč

4D lifting Fotona (1 ošetření) AKCE UŠETŘÍTE 4.000 Kč

16.000 Kč

4D lifting Fotona (2 ošetření) AKCE UŠETŘÍTE 7.000 Kč

25.000 Kč

CHCI DOSTÁVAT NOVINKY E-MAILEM

Adresa

Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 

Husova 842
530 03 Pardubice 

Kontakt

Tel.: +420 774 336 669
Tel.: +420 776 669 609
E-mail: dr.E.Havlova@seznam.cz