zastavení stárnutí pokožky

4D lifting Fotona

Prevence stárnutí pokožky

Omlazení pokožky

4D lifting Fotona

je absolutní top v oblasti přístrojových ošetření obličeje.
Toto ošetření má světový patent a řadí se mezi VIP péči na prestižních zahraničních klinikách.

V čem spočívá unikátnost 4D liftingu?

Jde o zcela neinvazivní ošetření, založené na omlazení obličeje pomocí laserové energie fokusované postupně na všechny vrstvy pokožky s cílem navodit aktivaci buněčných reparačních mechanismů a zvýšení tvorby vlastního kolagenu a to ve všech vrstvách tváře.
Zásadní část ošetření probíhá uvnitř dutiny ústní – přes sliznici tváře.

Jak ošetření probíhá?

Aplikační schéma patentované společností Fotona, které žádný jiný laserový systém nenahradí. Jde o 4 po sobě jdoucí kroky, které lékař přizpůsobuje konkrétnímu typu pokožky a dosahujeme tak naprosto skvělých výsledků bez bolesti a nutnosti anestezie za cca 60 minut.

První krok – provádí se ZEVNITŘ tváří a rtů, tedy přes sliznici, která snese mnohem větší energii než pokožka aniž by se spálila. Laserový skennner vysílá paprsek, který navodí maximální kontrakci kolagenních vláken ( OKAMŽITÝ EFEKT) a navíc navodí intenzivní tvorbu kolagenu (DOBÍHAJÍCÍ EFEKT cca 2-3měsíce po ošetření) Ihned po ošetření je patrné zpevnění tváře.

Druhý krok –FRAC 3 rejuvenace – aktivuje buněčné reparační mechanismy a zvyšuje metabolismus pokožky v hlubších vrstvách, navozuje tedy hloubkové omlazení.

Třetí krok PIANO TIGHTENING – aktivuje fibroblasty k tvorbě kolagenu.
Čtvrtým krokem je studený, povrchový laserový peeling, který krásně vyhladí povrch pleti, uzavře rozšířené pory a zmírní jemné vrásky.
Laserový peeling provádíme i samostatně.

Jak to u nás probíhá

Po ošetření

Je pokožka zarudlá, stupeň zarudnutí odpovídá hloubce peelingu a citlivosti pokožky- u povrchových peelingů je zarudnutí naprosto minimální a odezní do několika hodin.
Během dalších několika dnů se pokožka olupuje a to opět dle intenzity peelingu. Olupování bývá velmi decentní (spíše je pokožka sušší a lehce šupinatí) a není tedy nutné si brát např. dovolenou z práce.
Alespoň týden nechodit do sauny.
Alespoň 6 týdnů se vyvarovat slunečnímu svitu.

Kdy uvidím efekt?

Efekt je patrný ihned a dobíhá následujících 4 – 6 týdnů
Jako prevence stačí 1x za rok, v případě požadavku na maximální efekt doporučujeme 2 ošetření s odstupem cca 6 týdnů.

Ceník 4D Litfing

4D Lifting Fotona

1 ošetření

20.000 Kč
Přejít nahoru
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

AKČNÍ BALÍČKY