Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Podzimní omlazení

Milé klientky, ačkoliv stále panují tropické teploty, podzim je tu! V letošním teplém létě trpěla nedostatkem vody nejen příroda, ale i Vaše pleť. Je tedy na čase, napravit škody napáchané suchem a pleť “napustit” vodou do zásoby.

Nejvhodnější je mezoterpie – metoda, při které se do střední vrtsvy pokožky aplikuje kyselina hyaluronová a to buď ve formě roztoku (krátkodobý efekt, zhruba 2-4 týdny trvající, cena u nás 1.500,- kč za oblast obličeje) a nebo formou aplikace tzv.SKINBOOSTERU.

Jedná se o vysoce zasíťovanou kyselinu hyaluronovou, kterou aplikuji tenkou jehličkou přímo do míst, která jsou nejvíce oslabená a kde se mohou tvořit a nebo se již tvoří jemné vrásky. Tím, že je kyselina hyaluronová zasíťovaná, vydrží v pokožce mnohem déle. Některé kientky uvádějí až půl roku trvající efekt a to za skvělou cenu 3 ml gelu vysoce zásíťované kyseliny hyaluronové 7.000,-kč. Toto množství vystačí na oblast tváří i krku!

Výsledkem je pružnejší, zářívější pleť a redukovanými vráskami. S velkou oblibou je aplikována i do dekoltu.
Pokud tedy chcete pro svou pleť udělat v jedné cca 30 minutové návštěvě maximum za minimum peněz, neváhejte a obraťte se s důvěrou na nás.
Přeji krásné babí léto a těším se na Vaši návštěvu!

MUDr. Eva Havlová