Eva Decastelo vypadá čím dál lépe. Eva nemá problém s návštěvou kosmetické kliniky, když jde o zkrášlovací procedury. „Snažím se vypadat co nejlépe, přeci jenom mě můj vzhled pořád živí,“ říká herečka a moderátorka Eva Decastelo. Chodit pravidelně jednou za měsíc na kosmetiku nebo se nechat zkrášlit na kosmetické klinice je v dnešní době normální. Myslí si, že v určitém věku by to pro ženu měl být spíše standard.

V Eva Clinic je jako doma, v péči paní doktorky Evy Havlové dochází na pravidelné aplikace botulotoxinu, kdy při aplikaci velmi nízké koncentrace botuloxinu dochází k odstranění mimických vrásek. Tentokrát však Eva Decastelo vyzkoušela novinku, převratnou metodu k přirozenému vypnutí pokožky, obličeje i těla. Jedná se o Bioremodelaci kůže Profhilo.

Trápí Vás hluboké vrásky v obličeji, ochablá kůže nebo se stydíte spíš za povadlý krk, dekolt či ruce? Tyto problémy dokáže vyřešit kyselina hyaluronová v rámci nové metody Bioremodelace pokožky. Jedná se o metodu aplikace speciálně upravené kyseliny hyaluronové, do přesně určených bodů na obličeji nebo těle.

Jde o zcela inovativní přístup ošetření ochabující a ochablé kůže, který je zároveň i skvělou prevencí dalšího ochabování – stárnutí. Tento “zázrak“ se jmenuje Profhilo a je výsledkem výzkumu italských vědců. Kombinuje vysoko a nízkomolekulární kyselinu (HA) o koncentraci 64mg na 2 ml (nejvyšší koncentrace ze všech dostupných produktů). Tato HA je ale zcela bez jakýchkoliv stabilizačních činidel, a tedy absolutně bezpečná. Metoda spouští produkci kolagenu a elastinu a intenzivně zvyšuje hydrataci pokožky do několika dní po aplikaci. Zlepšuje se mechanická odolnost pokožky a dochází k její regeneraci.

Výhodou Bioremodelace je bezpečnost, protože se aplikuje pouze čistá kyselina hyaluronová a také dlouhodobý efekt až 12 měsíců. Tato metoda je vhodná pro všechny, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí co možná nejpřirozenější cestou.

www.luxus.cz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email