Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Eva Clinic pomáhá v boji proti stárnutí obličeje

Eva Decastelo vypadá čím dál lépe. Eva nemá problém s návštěvou kosmetické kliniky, když jde o zkrášlovací procedury. „Snažím se vypadat co nejlépe, přeci jenom mě můj vzhled pořád živí,“ říká herečka a moderátorka Eva Decastelo. Chodit pravidelně jednou za měsíc na kosmetiku nebo se nechat zkrášlit na kosmetické klinice je v dnešní době normální. Myslí si, že v určitém věku by to pro ženu měl být spíše standard.

V Eva Clinic je jako doma, v péči paní doktorky Evy Havlové dochází na pravidelné aplikace botulotoxinu, kdy při aplikaci velmi nízké koncentrace botuloxinu dochází k odstranění mimických vrásek. Tentokrát však Eva Decastelo vyzkoušela novinku, převratnou metodu k přirozenému vypnutí pokožky, obličeje i těla. Jedná se o Bioremodelaci kůže Profhilo.

Trápí Vás hluboké vrásky v obličeji, ochablá kůže nebo se stydíte spíš za povadlý krk, dekolt či ruce? Tyto problémy dokáže vyřešit kyselina hyaluronová v rámci nové metody Bioremodelace pokožky. Jedná se o metodu aplikace speciálně upravené kyseliny hyaluronové, do přesně určených bodů na obličeji nebo těle.

Jde o zcela inovativní přístup ošetření ochabující a ochablé kůže, který je zároveň i skvělou prevencí dalšího ochabování – stárnutí. Tento “zázrak“ se jmenuje Profhilo a je výsledkem výzkumu italských vědců. Kombinuje vysoko a nízkomolekulární kyselinu (HA) o koncentraci 64mg na 2 ml (nejvyšší koncentrace ze všech dostupných produktů). Tato HA je ale zcela bez jakýchkoliv stabilizačních činidel, a tedy absolutně bezpečná. Metoda spouští produkci kolagenu a elastinu a intenzivně zvyšuje hydrataci pokožky do několika dní po aplikaci. Zlepšuje se mechanická odolnost pokožky a dochází k její regeneraci.

Výhodou Bioremodelace je bezpečnost, protože se aplikuje pouze čistá kyselina hyaluronová a také dlouhodobý efekt až 12 měsíců. Tato metoda je vhodná pro všechny, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí co možná nejpřirozenější cestou.

www.luxus.cz