Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Co je Beautifikace?

Beauty je v angličtině krása.

Beautifikace je nyní často používaný termín pro zkrášlení obličeje dle vlastních požadavků.

Prosím, věnujte pozornost slovu “vlastních”, protože krása je velmi relativní pojem a co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. Některé klientky chtějí radikálnější změny, nebojí se obličej tvarovat a měnit, některé ale naopak chtějí pouze zmírnit, zpomalit známky stárnutí a obličej měnit co nejméně.

Jak poznáte, co je pro Vás nejlepší?

Klientky, které chtějí obličej tvarovat dle posledních trendů přicházejí s jasnou představou – nyní je trendem zvýraznění lícních kostí, proudloužení linie čelisti, brady a zvětšení rtů.

Klientky, které nemají jasnou představu, přicházejí ke konzultaci a společně najdeme řešení.

Nejčastěji v těchto případech začínáme s aplikací botulotoxinu do oblasti čela, mračivky a očního okolí, případně výplně z kyseliny hyaluronové pro doplnění objemu nebo bioremodelace a biorevitalizace pro hydrataci a tvorbu kolagenu. Obličej tak získá více odpočatý vzhled.

Milé klientky, ale i klienti, nemusíte mít z ošetření obavy, ke každému postupujeme individuálně a vždy v souladu s vaší představou.

Klientka podstoupila výplň kruhů pod očima, výplň nasolabialních vrásek a rtů, spolu s aplikací botulotoxinu do oblasti očního okolí, čela a mračivky….

MUDr. Eva Havlová