4D litfing

4D laserový lifting obličeje

Absolutní hit v estetické medicíně. V jednom ošetření trvajícím cca hodinu navodíme maximální lifting povislých tváří, omlazení sliznice rtů a zjemnění povrchu pleti laserovým peelingem. Toto ošetření je v podstatě kombinací nití, výplní a resurfacingu.

 • PRINCIP A PRŮBĚH OŠETŘENÍ

 • Aplikační schéma patentované společností Fotona, které žádný jiný laserový systém nenahradí. Jde o 4 po sobě jdoucí kroky, kdy lékař přizpůsobí přesně nastavené hodnoty přístroje konkrétnímu typu pokožky a dosahujeme tak naprosto skvělých výsledků bez bolesti a nutnosti anestezie za cca 50 minut.

  První krok – provádí se ZEVNITŘ tváří a rtů, tedy přes sliznici, která snese mnohem větší energii než pokožka aniž by se spálila. Laserový skennner vysílá paprsek, který navodí maximální kontrakci kolagenních vláken ( OKAMŽITÝ EFEKT) a navíc navodí intenzivní tvorbu kolagenu (DOBÍHAJÍCÍ EFEKT cca 2-3měsíce po ošetření) Ihned po ošetření je patrné zpevnění tváře.

  Druhý krok – se zaměříme na nedokonalosti pleti (FRAC 3 ošetření- trojrozměrný frakční efekt) tedy pigmentace apod. a zpevníme oblast podél čelisti a lícní kosti ( EFEKT NITÍ)

  Třetí krok podporuje novotvorbu kolagenu z vnější strany tváře za použití speciálního skeneru.
 •  
 •  
 • Čtvrtým krokem je studený, povrchový laserový peeling, který krásně vyhladí povrch pleti, uzavře rozšířené pory a zmírní jemné vrásky.

  Výsledkem je tedy během jedné hodiny nejen zpevnění kontur a omlazení pleti zevnitř, z podkoží, ale toto ošetření vyřeší i povrchové nedostatky pleti.

  PO OŠETŘENÍ se doporučuje používat krém s vysokým UVP a nechodit do sauny. Pleť může být mírně zarudlá, zarudnutí do 2 dnů ustupuje.

  4D laserový lifting j je schopen konkurovat efektu výplní a do určité míry i niťovému liftingu. Je skvěle tolerován- bezbolestné ošetření s velmi rychlou regenerací a bezkonkurenčními výsledky. 

4D lifting Fotona

20.000 Kč

1 ošetření

© Eva Clinic 2020