Exilis Elite

zničení tukové buňky

Prohřátí tukové tkáně na teplotu 45 stupňů celsia a její rozpuštění = tuková buňka se rozpadne a uvolní glycerol a volné mastné kyseliny.

 • PRINCIP METODY

 • Prohřátí tukové tkáně na teplotu 45 stupňů celsia a její „rozpuštění“ = tuková buňka se rozpadne a uvolní glycerol a volné mastné kyseliny. Tyto jsou „sebrány“ systémem mízních kapilár a odvedeny do jater, kde dochází k jejich zpracování úplně stejně, jako se zpracovává tuk z potravy. Teplota povrchu pokožky je 39-40 stupňů celsia a proto ošetření není bolestivé.

  V případě, že chceme pouze zpevnit pokožku, použije terapeutka nižší výkon přístroje a energie se koncentruje jen v podkoží, kde stimuluje tvorbu kolagenu. 
 •  
 • BEZPEČNOST

 • je pro nás prioritou a proto všechny naše přístroje mají certifikát FDA. Exilis Elite jej získal již v roce 2010 a stále patří mezi nejpoužívanější a nejlepší přistroje na mnoha prestižních zahraničních klinikách. 
 •  
 • PRŮBĚH OŠETŘENÍ

 • Ošetření provádí zkušená a certifikovaná terapeutka, která si Vámi zvolenou oblast označí a následně po ní pohybuje aplikátorem, který vysílá do tukové tkáně ultrazvukovou a vysokofrekvenční energii. Zároveň dochází i ke zvýšení metabolismu v pokožce ošetřované oblasti a ke stimulaci tvorby kolagenu. Pokožka se vypíná, částečně se hojí i strie.

  Ošetření je bezbolestné, klient cítí v dané partii intenzivní teplo.
  Průměrná délka ošetření 1 tělesné partie je 20 -30minut.

  Pro maximální efekt doporučujeme 4-6 ošetření s pauzou 1-2 týdny.

  2 dny před ošetřením požadujeme zvýšit příjem tekutin na cca 2-3 litry denně.

  Po ošetření nejsou potřeba žádná omezení v běžných aktivitách, pouze je třeba dodržovat zvýšený pitný režim a omezit tuky ve stravě. Ošetření nelze provést těhotným klientkám, dále při přítomnosti kardiostimulátoru a některých kovových implantátů. Vhodnost ošetření při případných celkových onemocněních po konzultaci s lékařem.
 •  

Kouzelné proměny z naší kliniky

1x ošetření 1 partie

( velikost 500 cm2 = cca 2 dlaně, 20 minut)

2.500 Kč

Permanentka 4 ošetření

(ušetříte 2.000,- Kč)

8.000 Kč

Permanentka 6 ošetření

(ušetříte 3.000,- Kč)

12.000 Kč

1 ošetření 2 partie

(velikost 1.000 cm2, 40-50 minut)

3.500 Kč

Permanentka 4 ošetření

(ušetříte 2.000,- Kč)

12.000 Kč

Permanentka 6 ošetření

(ušetříte 5.000,- Kč)

16.000 Kč

Exilis Elite

Pozn. ošetřované partie lze libovolně kombinovat, např. břicho+boky, celá stehna, atd.

© Eva Clinic 2020