Injekční lipolýza

Redukce nežádoucích tukových polštářků

Redukce nežádoucích tukových polštářků injekční aplikací roztoku, který zničí a nebo vyprázdní obsah tukové buňky, čímž dojde k redukci tuku v dané partii.

 • INJEKČNÍ LIPOLÝZA

  Redukce nežádoucích tukových polštářků injekční aplikací aplikací roztoku, který zničí a nebo vyprázdní obsah tukové buňky, čímž dojde k redukci tuku v dané partii. Glycerol a volné mastné kyseliny, uvolněné z tukových buněk jsou následně postupně odplaveny lymfatickými cévami a metabolizovány – přeměněny na energii.

  PRŮBĚH OŠETŘENÍ

  na ošetřovanou plochu nejprve naneseme anestetický krém.

  Aplikace probíhá několika vpichy tenkou jehlou. V průběhu ošetření budete v ošetřované oblasti cítit tlak a/nebo pálení.

  Aplikovaný roztok může být na bázi peptidů, PPC (fosfatodylcholinu) a deoxycholátu či trojmocného železa a kyselinou askorbovou.

 • PO OŠETŘENÍ

  Po ošetření a v následujících 2-3 dnech může být ošetřená oblast oteklá a citlivější na dotek, někdy i mírně zarudlá. Mohou se objevit modřiny. V některých případech se mohou v podkoží objevit zatvrdlá místa (bouličky). Většina klientů ale ošetření toleruje dobře. Doporučujeme po ošetření nechodit na slunce.

  POČET NÁVŠTĚV

  Většinou je třeba absolvovat 2-4 ošetření po měsíci, v závislosti na použitém roztoku a na individuální reakci klienta.

Podbradek, menší oblasti

( 1 ošetření)

od 6.000 Kč

Tělové oblasti

( 1 ošetření)

od 15.000 Kč

© Eva Clinic 2020