IPL Exilite

Intenzivní pulsní světlo

Ošetření IPL světlem se stává stále populárnější, protože je rychlé, téměř nebolestivé a při použití kvalitního přístroje i velmi efektivní. Nejčastěji se využívá k trvalému odstranění chloupků, dále pak k léčbě některého typu rozšířených červených žilek, léčbě rosacey, pigmentových skvrn, rejuvenaci, léčbě akné aj.

 • PRINCIP METODY

 • IPL, neboli INTENZIVNÍ PULSNÍ SVĚTLO označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. Tento výboj je přenášen na pokožku přiložením průhledného krystalu o velikosti cca 4×1 cm a přes pokožku se dostane až k cílové tkáni ( chlup, pigment, červené krevní barvivo aj. ). Světelná energie se přemění na teplo, které vytvoří požadovaný efekt. Pro různé typy ošetření se využívají různé světelné filtry.
Protože máme rádi kvalitu a chceme našim klientům nabídnout jen to nejlepší, využíváme 2 typy přístrojů a to přístroj BTL HS-320C a přístroj EXILITE. Oba mají extra výkonné vodní chlazení aplikačního krystalu (až -5 stupňů celsia), které zajišťuje příjemný průběh terapie za využití maximální tepelné energie. 
 •  
 • PRŮBĚH OŠETŘENÍ

 • Na ošetřované místo nejprve naneseme gel s chladivým účinkem a poté přiložíme aplikační krystal.

  V okamžiku světelného záblesku IPL ucítíte mírné štípnutí.

  Ošetření je většinou třeba opakovat. U žilek a pigmentových skvrn se asi ve 30% případů dostaví efekt hned po prvním ošetření. Pokud ne, opakuje se ošetření znovu v rozpětí 4 týdnů.

  Počet opakování u permanentní epilace je 5-8, někdy i více, velmi zde záleží na lokalitě a typu ochlupení, na hormonálním stavu organismu, genetické predispozici aj. Pauzy mezi jednotlivými ošetřeními u epilace jsou velmi individuální. Záleží na lokalitě a s ní souvisejících růstových fázích chloupků.
Před ošetřením chloupků doporučujeme 1-2 dny před terapií požadovanou oblast oholit žiletkou a alespoň 2 týdny před ošetřením IPL neprovádět depilaci voskem nebo strojkem. V den výkonu na požadovanou partii nenanášet deodoranty nebo krémy.

  Po ošetření obličeje vždy používat krém s vysokým UVF a nevystavovat se slunci.

 •  

IPL Exilite

Podpaží

od 1.500 Kč

IPL Exilite

Třísla (okraj kalhotek)

od 1.500 Kč

IPL Exilite

Třísla + intimní partie

od 2.500 Kč

IPL Exilite

Předloktí

od 2.000 Kč

IPL Exilite

Paže

od 2.500 Kč

IPL Exilite

Lýtka

od 3.000 Kč

IPL Exilite

Stehna

od 4.000 Kč

IPL Exilite

IPL žilky, IPL akné, IPL pigmentace (dle rozsahu)

od 500 Kč

IPL Exilite

IPL rejuvenace obličej

od 3.000 Kč

IPL Exilite

IPL rejuvenace dekolt

od 4.000 Kč

© Eva Clinic 2020