Mezoterapie

aplikace látek do kůže

Mezoterapie je léčebná metoda, která spočívá v aplikaci účinných látek do střední vrstvy kůže. Využívá se buď čistá kyselina hyaluronová ve formě tekutého gelu a nebo její směs s roztokem vitamínů, minerálů a látek napomáhajících k výživě, prokrvení a regeneraci kůže. Ošetřit lze nejen obličej, ale i krk, dekolt a hřbety rukou. Mezoterapie je velmi úspěšně využívána i u léčby nadměrného padání vlasů.

 • PRŮBĚH ZÁKROKU

  Ošetření probíhá buď formou jednotlivých vpichů tenkou jehličkou, a nebo používáme přístroj Dermapen – rotující hlavici s 12 či 36 mikrojehličkami.

  V případě Dermapenu je aplikace více povrchová a prakticky nebolestivá. Aplikace jehličkami je o něco bolestivější a proto nanášíme před ošetřením anestetický krém.
 •  
 •  
 • Bezprostředně po zákroku může být ošetřená oblast zarudlá a zejména u starších klientek se po aplikaci mohou objevit modřinky. Efekt je patrný po zhruba 2 dnech, pleť je projasněná, vypnutá a viditelně omlazená.

  V případě aplikace Dermapenem doporučujeme ošetření opakovat několikrát do roka, v případě aplikace jehličkou stačí opakovat po 4-6 měsících a nebo ošetření absolvovat podle potřeby.

  Opakované aplikace mají skvělý efekt na tvorbu kolagenu. 

Mezoterapie

Dermapen (za 1 ošetření)

od 3.000 Kč

Mezoterapie

Zasíťovaná kyselina hyaluronová dle typu a množství produktu a techniky aplikace

od 7.000 Kč

© Eva Clinic 2020