Vanquish

revoluce v hubnutí

Přístroj Vanquish je nejúčinnější z neinvazivních metod hubnutí. Navodí zcela přirozený proces rozpuštění tuků a klinické studie potvrdily úplné zničení až 60% tukové tkáně v ošetřované oblasti. Svým efektem tedy konkuruje klasické liposukci, ovšem úbytky dosahujeme zcela bezbolestně. Momentálně jde o nejžádanější přístroj na všech prestižních klinikách estetické medicíny zejména v USA. Technologie je FDA schválená a tedy absolutně bezpečná.

 • PRINCIP A PRŮBĚH OŠETŘENÍ

  Přístroj Vanquish využívá vysokofrekvenčního pole, které přesně zacílí do tukové tkáně a navodí proces jejího přirozeného odbourávání. Pozor!!! Jedná se o zcela přirozený proces, který v těle nastává např. při redukční dietě, cvičení apod. VANQUISH tento proces ale dokáže navodit bez námahy a navíc mnohem intenzivnější.

  Při jeho vývoji byl využit fakt, že každá tkáň v těle má jinou hustotu a tak vědci docílili toho, že energie, kterou přístroj vysílá, se zacílí pouze na tukovou tkáň, aniž by se šířila do okolí.

  Ošetření je bezkontaktní. Nepoužívá se žádný gel, olej apod. Nad ošetřovanou část těla je umístěn spaciální aplikátor, který vysílá vysokofrekvenční energii a tato se automaticky „naladí“ podle tloušťky pokožky a tukové vrstvy. Terapeut jen přihlíží správnému průběhu ošetření a každých 10 minut kontroluje teplotu pokožky. Ta se pohybuje kolem 40 stupňů, zatímco tuk se „taví“ – jeho teplota je kolem 46 stupňů Celsia.
 •  
 •  
 • U štíhlejších stačí k požadovanému úbytku centimetrů pouze jedno !!! ošetření. U větší vrstvy tukové tkáně se doporučuje absolvovat maximálně 4-6 ošetření za sebou s odstupem jednoho týdne.

  Délka ošetření břicha a boků nebo hýždí je pouze neuvěřitelných 30 minut – požadované teploty tukové tkáně dosáhne Vanquish již po několika minutách.

  2 dny před ošetřením a v den návštěvy u nás požadujeme zvýšit pitný režim.

  Kontraindikací je přítomnost kardiostimulátoru, závažné kardiovaskulární či jaterní onemocnění a kovové implantáty v těle – šrouby, dlahy, kloubní náhrady. Výjimkou je titan. Zde rozhoduje lékař při vstupní konzultaci.

  Efekt pocítíte do 5 dnů po ošetření. Po ošetření nejsou potřeba žádná omezení, pouze doporučujeme pro maximální efekt nepít alkohol a vyvarovat se tučných jídel.

Kouzelné proměny z naší kliniky

Vanquish

(1 ošetření)

5.000 Kč

© Eva Clinic 2020