Biologická liposukce

Pozor nyní novinka

Je zcela nová unikátní metoda, kdy aplikací speciálního roztoku docílíme tzv. apoptózy adipocytu nebo-li řízené buněčné smrti tukové buňky. Proto také název liposukce, neboť zničení buňky je úplné a trvalé a tedy srovnatelné s odsátím tuku.

30 minut

od 5.000 Kč

 • PRINCIP METODY
  jde o injekční aplikaci roztoku vysoké dávky kyseliny askorbové ( tedy vitaminu C) a trojmocného železa do tukové tkáně. Aplikace tohoto roztoku vede ve tkání k velmi složité enzymatické reakci, na jejímž konci je zničení tukové buňky včetně její stěny a následně jejímu odbourání formou fagocytózy.
 • BEZPEČNOST
  Apoptóza je přirozený proces, kterým organismus reguluje počet buněk. Při správné aplikaci metoda nemá prokázané vedlejší účinky. 
 • PRŮBĚH OŠETŘENÍ
  Aplikaci smí provádět pouze lékař vyškolený a certifikovaný přímo výrobcem. Lékař roztok nejprve naředí a poté aplikuje tenkou jehličkou přímo do tukové tkáně. Aplikace je spojena s mírným pálením, pocitem štípaní či horka v ošetřovaném místě. Tento pocit záhy mizí a po ošetření není třeba žádný speciální režim. 
 • PO OŠETŘENÍ
  První den, maximálně 2 dny bývá ošetřená oblast oteklá. Nní třeba dodržovat žádná režimová opatření. Během 5 dnů klient pociťuje úbytek tuku v dané oblasti. 
 • NEJČASTĚJŠÍ OBLASTI APLIKACE
  podbradek, oblast pod podprsenkou, zevní stehna -bochánky pod zadkem, boky - “madla lásky” 
 • POČET OŠETŘENÍ
  Je individuální, záleží na požadovaném úbytku tuku, většinou stačí 1-2 ošetření.

Ceník

ZÁKROK

CENA

Biologická liposukce obličej (1 ošetření) 

od 5.000 Kč

Biologická liposukce tělo (1 ošetření) 

od 15.000 Kč

CHCI DOSTÁVAT NOVINKY E-MAILEM

Adresa

Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 

Husova 842
530 03 Pardubice 

Kontakt

Tel.: +420 774 336 669
Tel.: +420 776 669 609
E-mail: dr.E.Havlova@seznam.cz