Omlazení obličeje - 4D lifting Fotona

Zdroj: Eva Clinic s.r.o.

4D lifting laserem Fotona okamžitý efekt bez bolesti, modřin a rekonvalescence je to, co hledá každá klientka.

Co vlastně je omlazení obličeje metodou 4D lifting?
Metoda zvaná 4D lifting je nyní nejžádanějším ošetřením v  estetické medicíně. V jednom ošetření trvajícím cca hodinu navodíme maximální lifting povislých tváří, omlazení sliznice rtů a zjemnění povrchu pleti laserovým peelingem. Toto ošetření je v podstatě kombinací nití, výplní a resurfacingu.

Jak omlazení obličeje metodou 4D lifting probíhá?
Jde o sled 4 kroků ( 4D = dimenze) podle patentovaného schématu společnosti Fotona, výrobce našeho laseru. Tyto 4 kroky jsou na přísroji přesně přednastavené a vždy pouze přizpůsobíme toto nastavení konkrétní klientce.

První krok –provádí se ZEVNITŘ tváří a rtů, tedy přes sliznici, která snese mnohem větší energii než pokožka aniž by se spálila. Laserový skennner vysílá paprsek, který navodí maximální kontrakci kolagenních vláken ( OKAMŽITÝ EFEKT) a navíc navodí intenzivní tvorbu kolagenu (DOBÍHAJÍCÍ EFEKT cca 2-3měsíce po ošetření) Ihned po ošetření je patrné zpevnění tváře.

Druhý krok-se zaměříme na nedokonalosti pleti (FRAC 3 ošetření- trojrozměrný frakční efekt) tedy pigmentace apod. a zpevníme oblast podél čelisti a lícní kosti ( EFEKT NITÍ)

Třetí krok podporuje novotvorbu kolagenu z vnější strany tváře za použití speciálního skeneru.

Čtvrtým krokem je studený, povrchový laserový peeling, který krásně vyhladí povrch pleti, uzavře rozšířené pory a zmírní jemné vrásky.
Výsledkem je tedy během jedné hodiny nejen zpevnění kontur a omlazení pleti zevnitř, z podkoží, ale toto ošetření vyřeší i povrchové nedostatky pleti.

No řekněte, dámy, není to úžasné?
PO OŠETŘENÍ se doporučuje používat krém s vysokým UVP a nechodit do sauny. Pleť může být mírně zarudlá, zarudnutí do 2 dnů ustupuje.
4D laserový lifting j je schopen konkurovat efektu výplní a do určité míry i niťovému liftingu. Je skvěle tolerován- bezbolestné ošetření s velmi rychlou regenerací a bezkonkurenčními výsledky.

Těšíme se na další spokojené klientky! 

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics