Omlazení intimních partií

Zdroj: Eva Clinic s.r.o.

OMLAZENÍ INTIMNÍCH PARTIÍ – ZPEVNĚNÍ A ZÚŽENÍ POCHVY A LÉČBA STRESOVÉ INKONTINENCE patří nyní mezi nejžádanější ošetření estetické gynekologie. Na pracovišti EVACLINIC nabízíme ošetření unikátním laserovým systémem FOTONA G-RUNNER.

Jaký je rozdíl mezi ošetřením laserem Fotona a jinými lasery?
Společnost FOTONA ošetření zacílené na zpevnění pochvy a zúžení pochvy vynalezla a patentovala. Všechny ostatní laserové systémy jej pouze převzaly a proto pouze ošetření laserem FOTONA G-RUNNER je unikátní a nyní navíc jako jediné PLNĚ AUTOMATIZOVANÉ.

Jaké výhody nabízí ošetření automatizované oproti běžnému?
Běžné ošetření probíhá tak, že lékař zavede do pochvy aplikátor, přes který prochází laserový paprsek a postupně jím otáčí a aplikátor vysouvá. Stačí milimetrová nepřesnost v pohybu a může se stát, že určitá část pochvy zůstane neošetřena. Proto na našem pracovišti nabízíme plně automatizované ošetření G-RUNNER, kdy pohyb aplikátoru je zcela nezávislý na lékaři, který aplikátor pouze přidržuje a případně reguluje nastavení parametrů přístroje podle potřeb klientky.

Určitě Vás zajímá, kolik je třeba ošetření?
Dle neposlednějších doporučení stačí 1 ošetření k uspokojivému výsledku a to zejména u mladších žen po spontánním porodu.

A v neposlední řadě Vás zajímá, jaká je cena?
Nyní nabízíme ošetření v akci za 10.000,-Kč
Pro klientky je v prvé řadě důležité překonat prvotní ostych a proto bych ráda zdůraznila, že na našem pracovišti provádí ošetření zpevnění pochvy laserem erudovaný gynekolog a není tedy třeba se obávat ani ostýchat.

Ošetření je bezbolestné, není po něm třeba žádná rekonvalescence a nijak Vás nevyřadí z běžných aktivit.
Milé klientky, těšíme se na Vaši návštěvu. Na naši diskrétnost se můžete spolehnout.

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics