Blog

MUDr. Eva Havlová

Tato mezi celebritami velmi oblíbená metoda je tedy nyní dostupná i v EVA CLINIC. Jaké jsou její výhody nebo-li proč je tolik oblíbená?

Jde o aplikaci Vaší vlastní plazmy a tedy je nulové riziko alergie či jiné vedlejší reakce.

Celý článek

botox
botulotoxin lek na depresi

Podzimní omlazení

Zdroj: MUDr. Eva Havlová

Milé klientky, ačkoliv stále panují tropické teploty, podzim je tu! V letošním teplém létě trpěla nedostatkem vody nejen příroda, ale i Vaše pleť. Je tedy na čase, napravit škody napáchané suchem a pleť “napustit” vodou do zásoby.

Celý článek

www.zeny.cz

Jestli vás trápí tukové polštářky na břiše, na stehnech, v oblasti boků, kolen nebo třeba pod bradou, pak je tenhle článek přesně pro vás. Zbavit se v těchto partiích uloženého tuku přirozenou cestou je nesmírně těžké, a tak není divu, že za nějakou dobu ztrácíme motivaci a rezignujeme. Často ale jen fyzicky – psychicky nás problém trápí dál.  

Celý článek

botox
botulotoxin lek na depresi

Botulotoxin: Nový lék na depresi?

Zdroj: časopis Health&Beauty

Mezi časté stížnosti uživatelů botulotoxinu patří to, že omezuje jejich schopnost vyjadřovat emoce mimikou. Závěry nejnovější studie v této oblasti ale přinášejí převratné zjištění.

Celý článek

MUDr, Eva Havlová - EVA CLINIC s.r.o.

Jedna naše klientka se nás obrátila s dotazem.
…jestli je možné, že absolvovala 4D lifting na jednom nejmenovaném pracovišti v našem regionu a kromě toho, že ji „3 dny pálil vnitřek pusy tak, že nemohla jíst“ 

Celý článek

botox
intimní partie

Rychlé a efektivní hubnutí VANQUISH ME

MUDr. Eva Havlová - EVA CLINIC s.r.o.

Začíná únor a ačkoliv je plavková sezóna ještě daleko, zaznamenali jsme jako každoročně touto dobou zvýšenou poptávku o populární ošetření přístrojem Vanquish, který je při hubnutí velkým pomocníkem.

Celý článek

5 mýtů o vráskách

Zdroj: estetika.cz

Počet vrásek záleží na vrozené kvalitě pleti. To je pravda jen z části. Genetický základ samozřejmě vytváří předpoklad k tvorbě vrásek, ale péčí dokážeme stav pokožky ovlivnit a počet vrásek výrazně redukovat.

Celý článek

vrásky
intimní partie

Omlazení intimních partií

MUDr. Eva Havlová - EVA CLINIC s.r.o.

Zpevnění a zúžení pochvy a léčba stresové inkontinence patří nyní mezi nejžádanější ošetření estetické gynekologie. Na pracovišti EVACLINIC nabízíme ošetření unikátním laserovým systémem FOTONA G-RUNNER. 

Celý článek

Omlazení obličeje - 4D lifting Fotona

MUDr. Eva Havlová - EVA CLINIC s.r.o.

4D lifting laserem Fotona okamžitý efekt bez bolesti, modřin a rekonvalescence je to, co hledá každá klientka.

Celý článek

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics