biologicka_liposukce

Tipy na předvánoční ošetření

(MUDr. Eva Havlová) 

Milé klientky, blíží se čas Vánoc a tak se opět budeme snažit vypadat co nejlépe. Mám pro Vás proto pár tipů jak efektivně, ale přitom téměř nepozorovaně (tedy bez výraznýchvedlejších účinků, běz modřin a bez otoků) a zároveň rychle, dostat pleť do nevídané kondice.

Prvním tipem je náš nový peeling Bio Re Peel Cl3. Jde o chemický peeling nové generace, který působí biostimulaci (zvýšení synetézy kolagenu a elastinu), revitalitzaci, hydrataci, sjednocení tonupleti, umí léčit akné a přitom je na rodzdíl od tradičních peelingů velmi šetrný. Pleť se olupuje jen minimálně, nejlepší efekt je cca po týdnu (sama jsem samozřejmě vyzkoušela).

Cena je 2.000 Kč a ošetření je rychlé a velmi komfortní.Dále je zima ideální čas pro Laser Fotona a velmi oblíbený a Fotona Light Peel, v ceně 6.000 Kč za ošetření celého obličeje. Efekt je podobný, ale intenzivnější, může ale navodit jedno až dvoudenní zarudnutí (zde záleží velmi na výchozím nastavení a na citlivosti pokožky). Výsledky jsou ale bombastické a klientky se na toto ošetření v zimě již pravidelně vracejí.Pro náročnější je zde 4D lifting, který kromě laserového peelingu zahrnuje i 3 další rejuvenační kroky.

Nyní stále ještě za 16.000 Kč / 1 ošetření a nebo 25.000 Kč / 2 ošetření.A nesmíme zapomenout ani na mikrojehličkování Dermapen a ošetření kyselinou hyaluronovou, jako miniinvazivní procedůru mikrojehličkami. V kombinaci s unikátní maskou sbetaglukany budete odcházet nadšená!

Cena s Betaglukanovou maskou 2.500 Kč,
s hydratační maskou 2.000 Kč.
Přeji Vám, milé klientky, krásny adventní čas a na ty z Vás, které budou mít štěstí na termín ještě před svátky se budu těšit osobně.Vaše doktorka Eva

CHCI DOSTÁVAT NOVINKY E-MAILEM

Adresa

Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 

Husova 842
530 03 Pardubice 

Kontakt

Tel.: +420 774 336 669
Tel.: +420 776 669 609
E-mail: dr.E.Havlova@seznam.cz