Body wraps

Tělové zábaly

Body Wraps jsou speciální tělové zábaly, které pocházejí z Americké Floridy a využívají je snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let.

30 minut

 od 1.500,- Kč

(za 1 ošetření)

BODY WRAPS ANTICELLULITE

je metoda, která umožní zmírnit v mnoha případech dokonce úplně odstranit strašák všech žen - celulitidu. Jde o metodu neinvazivní, ale přitom až neuvěřitelně efektivní. Během několika kůr dojde navíc i k úbytku centimetrů ve spodní části těla a vytvarovaní: ,,lepšího pozadí,, jako můžete vidět na obrázku.

PRŮBĚH ANTICELLULITE WRAPU

  • Délka procedury Body Wrap Anticellulite je 120 min (15 min vysvětlení a měření, 15 min wrapování do speciálních bandáží, 60 min ležení, 30 min speciální anticelulitidní masáž,)

  • 2 hodiny před wrapem se nesmí jíst

  • Speciální bandáže jsou namočeny v lázni, která je připravená z profesionálního produktu Body Wraps (speciálních vzácných minerálů). Jedná se o čistě přírodní dermatologicky testovaný produkt. Nejedná se o celotělový zábal. Balí se pouze spodní část těla. V zábalu budete 60 min, následuje speciální anticelulitidní masáž.

  • Přesný sled těchto kroků zajistí účinnou detoxikaci, urychlí látkovou výměnu a zlepší tak stav pokožky a podkoží. Pomerančová kůže se ihned po zábalu vyhlazuje.

    Doporučujeme toto ošetření v kombinaci s ošetřením přístrojem Exilis Elite pro trvalejší výsledky.

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics