Eva Clinic botulotoxin

Botulotoxin

odstranění mimických vrásek

Aplikace botulotoxinu se používá k odstranění či snížení mimických vrásek. Má také pozitivní vliv na celkové uvolnění nežádoucího výrazu obličeje. Výsledek se dostaví zhruba do týdne, kdy se sval přestane plně hýbat a vy se nebudete moct mračit.
Využívá se také pro potlačení pocení, to je velmi oblíbený zákrok před létem.

Jak to u Nás probíhá

Postup ošetření odstranění vrásek botulotoxinem

probíhá ambulantně a trvá cca 15-20 minut, můžete jej tedy absolvovat např. během polední pauzy.

Paní doktorka velmi tenkou jehličkou aplikuje pod vrásku tekutý botulotoxin. Jeho účinek začne nastupovat během 1 týdne.

Botulotoxin

je z chemického hlediska polypeptid, produkovaný bakterií clostridium botulinum. Botulotoxin (“botox”) se v medicíně využívá pro léčbu některých neurologických onemocnění již od roku 1980, od roku 1992 se pak využívá v estetické medicíně pro dočasné zmírnění či vymizení mimických vrásek a také pro odstranění nadměrného pocení. Botulotoxin je vázán na lékařský předpis a aplikovat jej smí ve všech indikacích pouze lékař. V estetické medicíně se používá velmi nízká koncentrace botulotoxinu a doba jeho působení je mezi 2-4 měsíci.

Ošetření je téměř bezbolestné a bývá velmi dobře snášeno. Doba působení botulotoxinu je 3-6 měsíců . Tudíž, každý má možnost se rozhodnout, zda mu tato metoda vyhovuje a zda v ní bude chtít pokračovat.

Bezprostředně po zákroku nedoporučujeme chodit na přímé slunce, navštěvovat saunu a bazén. 4 hodiny se nesmíte předklánět či zaklánět ani si jít lehnout. 14 dní doporučujeme vynechat návštěvu kosmetického salonu.

Nejčastější otázky Botulotoxin

Podle klinických studií jde o nejbezpečnejší produkt v estetické medicíně, který se po určité době beze zbytku odbourá.

Bolestivost je individuální, většina klientů uvádí malé štípnutí, které se dá bez problémů vydržet.

Bezprostředně po výkonu anásledující 4 hodiny držte horní polovinu těla vzpřímeně, nepředklánějte se, neohýbejte se hlavou dolů. Ten den necvičte, neskákejte a neběhejte. V den aplikace nenavštěvovat saunu či solárium. Minimálně 14 dní vynechat kosmetickou masáž.

Doba působení botulotoxinu je 3-6 měsíců.
Tudíž, každý má možnost se rozhodnou, zda mu tato metoda vyhovuje.

Odstranění vrásek botulotoxinem probíhá ambulantně a trvá cca 15-20 minut, můžete jej tedy absolvovat např. během polední pauzy.

Botulotoxin začne nastupovat během 1 týdne.

Před a po

MUDr. Eva Chovančíková

U nás jste v těch nejlepších rukou – 20 let zkušeností s aplikací botulotoxinu naší paní doktorky Chovančíkové mluví za vše.

Ceník Botulotoxin

Odstranění vrásek

Cena za oblast

od 3.000 Kč
Odstranění nadměrného pocení

Cena za oblast

od 10.000 Kč
Přejít nahoru
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

AKČNÍ BALÍČKY