Botulotoxin

Odstranění mimických vrásek

Botulotoxin se ve velmi nízké koncentraci používá k odstranění mimických vrásek a nadměrného pocení.

30 minut

 od 2.000,- Kč

(za 1 ošetření)

BOTULOTOXIN

Jako mimické vrásky označujeme vrásky vznikající činností mimických svalů. Nejvíce jsou patrné v místech, kde je tenká vrstva podkoží, tedy na čele, mezi obočím a v okolí očí. Zejména vrásky mezi obočím nás dokážou velmi potrápit, protože na své okolí působíme rozzlobeně, zachmuřeně.

Nejlepší způsob, jak odstranit mimické vrásky a jak zabránit jejich prohlubování, je aplikace botulotoxinu typu A. V současné době již snad každý zná pojem „botulotoxin“ v souvislosti s odstraněním vrásek. Málokdo ale ví, že tato látka je využívána nejen v lékařské kosmetologii, ale i v neurologii a očním lékařství a to k odstranění např. svalových záškubů či šilhání a také k odstranění nadměrného pocení.

PRINCIP A PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Botulotoxin typu A je ve velmi nízké koncentraci aplikován tenkou jehličkou do oblasti mimického svalu, který chceme ovlivnit a po zhruba 5 dnech začne na tento sval působit. Botulotoxin zamezí převodu vzruchu z nervu na sval, sval tedy dočasně ztratí schopnost se smršťovat a mimická vráska se postupně vyhlazuje. Zákrok je ambulantní a časově nenáročný ( 15-20 min), můžete jej tedy absolvovat např. během polední pauzy. Efekt není trvalý, každý má tedy možnost se rozhodnout, zda mu tato metoda vyhovuje a zda v ní bude chtít pokračovat. Průměrná doba trvání efektu je 4-6 měsíců, po opakovaných aplikacích se tato doba prodlužuje.

Pozor! Botulotoxin smí aplikovat pouze certifikovaný a zkušený lékař. Aplikace ne-lékařem, např. kosmetičkou je nepřípustná! 

Video

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics