EMtone Odstranění celulitidy, zpevnění pokožky a úbytek tuku na břiše,stehnech či pažích

EMtone

Odstranění celulitidy, zpevnění pokožky a úbytek tuku na břiše, stehnech či pažích

Odstranění celulitidy, zpevnění pokožky a úbytek tuku na břiše, stehnech či pažích - to je EMTONE

Pokud je celulitida a hromadění tuku v problematických partiích – břiše, bocích, zadečku a stehnech váš problém, jste na správné adrese. Přístroj EMTONE nabízí kombinaci dvou ověřených a účinných technologií a dělá z EMTONE jediný přístroj, který odstraňuje všech 5 hlavních příčin celulitidy.
Radiofrekvenční energie EMTONE zahřívá pokožku až na 43 ℃, což je teplota, při které kolagen prochází strukturálními změnami, které napínají stávající kolagenová vlákna a stimulují novou produkci kolagenu. Výsledkem je zpevněná, hladká pokožka.

Jak to u Nás probíhá

emtone přístroj

Zařízení EMtone

vydává zároveň akustické vlny, které stimulují pokožku, posilují krevní oběh a současně snižují zadržování tekutin a odpadu, který přispívá k hrbolatému vzhledu celulitidy.

Dle výrobce umožňuje taková kombinace energií produkovat výsledky až o 50 % rychleji než podobná samostatná ošetření.

Po ošetření nastává plné zlepšení během následujících týdnů a měsíců. Nový kolagen a elastin se zpevňují a vyhlazují pokožku. Klienti mohou očekávat, že výsledek bude trvat přibližně 18 měsíců.
Následně lze v případě potřeby provést další ošetření.

Studie ukazují, že EMTONE poskytuje:

Nárust kolagenu až o
Nárůst elastinu o
Redukce celulitidy o

Ošetřované oblasti

Zatímco nejčastěji ošetřovanými oblastmi jsou zadek a stehna, EMtone dokáže bezpečně ošetřit celulitidu i na jiných místech. Například na kolenou, břiše, rukou, bocích a pažích.

Kdo je vhodný kandidát?

Ošetření může podstoupit každý, kdo potřebuje řešit redukci celulitidy, ochablé břicho, povadlou kůži na pažích a je zároveň zdravý.

Jak probíhá ošetření přístrojem EMtone

Během první schůzky Vám naše specialistka na tělové terapie navrhne individuální plán ošetření, který bude přizpůsoben Vašim konkrétním potřebám.  Ošetření EMTONE nebolí. Proceduru lze přirovnat k masáži lávovými kameny s přidáním mechanických vibrací.

Po ošetření

Bezprostředně po ošetření může být kůže teplá na dotek, nebo lehce narůžovělá. Není však potřeba žádná rekonvalescence a můžete se ihned vrátit do svého každodenního života.

Kolik je potřeba sezení?

V některých případech lze výsledky vidět již po prvním sezení, které se v následujících týdnech ještě zlepšují. K dosažení dlouhodobých výsledků bude v průměru zapotřebí přibližně 6 sezení. Poradíme Vám také, jak udržet dosažené výsledky pomocí vyvážené stravy a
zdravého cvičebního režimu co nejdéle.

Výhody

EMtone je nechirurgické bezbolestné ošetření, které lze použít kdekoli na těle k léčbě mírné až střední celulitidy, ke zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky.

Ošetření EMtone je rychlé – přibližně 20 minut v závislosti na ošetřované oblasti.

Je bezpečné pro všechny typy pokožky.
Míra spokojenosti pacientů dosahuje až 90 %.

Kontraindikace

• Kovové nebo elektronické implantáty v ošetřované oblasti
• Kardiostimulátory
• Implantované defibrilátory
• Implantované neurostimulátory

Před a po

Ceník EMtone

EMtone

1 ošetření

6.000 Kč
EMtone

AKCE 4 ošetření. Platí při platbě předem

20.000 Kč
Přejít nahoru
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

AKČNÍ BALÍČKY