exilis elite bezbolestná liposukce

Exilis Elite

Zničení tukové buňky – bezbolestná liposukce

Princip metody

Prohřátí tukové tkáně na teplotu 45 stupňů celsia a její „rozpuštění“ = tuková buňka se rozpadne a uvolní glycerol a volné mastné kyseliny. Tyto jsou „sebrány“ systémem mízních kapilár a odvedeny do jater, kde dochází k jejich zpracování úplně stejně, jako se zpracovává tuk z potravy. Teplota povrchu pokožky je 39-40 stupňů celsia a proto ošetření není bolestivé.

V případě, že chceme pouze zpevnit pokožku, použije terapeutka nižší výkon přístroje a energie se koncentruje jen v podkoží, kde stimuluje tvorbu kolagenu. 

Bezpečnost

je pro nás prioritou a proto všechny naše přístroje mají certifikát FDA. Exilis Elite jej získal již v roce 2010 a stále patří mezi nejpoužívanější a nejlepší přistroje na mnoha prestižních zahraničních klinikách. 

Průběh ošetření

Ošetření provádí zkušená a certifikovaná terapeutka, která si Vámi zvolenou oblast označí a následně po ní pohybuje aplikátorem, který vysílá do tukové tkáně ultrazvukovou a vysokofrekvenční energii. Zároveň dochází i ke zvýšení metabolismu v pokožce ošetřované oblasti a ke stimulaci tvorby kolagenu. Pokožka se vypíná, částečně se hojí i strie.

Ošetření je bezbolestné, klient cítí v dané partii intenzivní teplo.
Průměrná délka ošetření 1 tělesné partie je 20 -30minut.

Pro maximální efekt doporučujeme 4-6 ošetření s pauzou 1-2 týdny.

2 dny před ošetřením požadujeme zvýšit příjem tekutin na cca 2-3 litry denně.

Po ošetření nejsou potřeba žádná omezení v běžných aktivitách, pouze je třeba dodržovat zvýšený pitný režim a omezit tuky ve stravě. Ošetření nelze provést těhotným klientkám, dále při přítomnosti kardiostimulátoru a některých kovových implantátů. Vhodnost ošetření při případných celkových onemocněních po konzultaci s lékařem.

Nejčastější otázky Exilis Elite

Každý, ve věku od 18-70+, kdo touží po estetickém zdokonalení obličeje nebo těla.

Jedinečná technologie, která kombinuje současně radiofrekvenci s ultrazvukem, řeší problematické partie těla a zpevňuje pokožku.

Kontrolovaný ohřev a chlazení zajišťuje bezbolestné energie do různých vrstev tkáně. Změnou výkonu a chlazení během terapie lze ošetřit celou oblast od podkoží až po povrchové vrstvy.

Přístroj splňuje přísné bezpečnostní standardy. Bezpečnost a účinnost byly důkladně ověřeny v několika klinických studiích.

Většina pacientů podstoupí 4 i více ošetření v týdenním intervalu. Ošetření dané části většinou trvá 30-60 min. to se může lišit v závislosti na oblasti.

Viditelné zlepšení můžete pozorovat již po 1. ošetření, v průběhu následujících 3 měsíců se výsledky ještě zlepšují.

Před a po

Ceník Exilis Elite

Exilis Elite

1 ošetření 1 partie ( velikost 500 cm2 = cca 2 dlaně, 20 minut)

2.500 Kč
Exilis Elite

Permanentka 4 ošetření

8.000 Kč
Exilis Elite

Permanentka 6 ošetření

12.000 Kč
Exilis Elite

1 ošetření 2 partie ((velikost 1.000 cm2, 40-50 minut)

2.500 Kč
Exilis Elite

Permanentka 4 ošetření

12.000 Kč
Exilis Elite

Permanentka 6 ošetření

16.000 Kč
Exilis Elite

Pozn. ošetřované partie lze libovolně kombinovat, např. břicho+boky, celá stehna, atd.

Přejít nahoru
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

AKČNÍ BALÍČKY