Neinvazivní facelifting

přístrojem Exilis Elite

Zcela neinvazivní, klientkami popisované jako příjemná teplá masáž. Ideální jako úvodní ošetření pro ochabující kontury obličeje. Vhodné pro klientky, které z nějakého důvodu prozatím nechtějí podstoupit žádnou z injekčních aplikací a přesto chtějí zpomalit stárnutí pokožky.

30 minut

 od 2.000,- Kč

(za 1 ošetření)

PRINCIP A PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Jedná se o revoluční patentovanou technologii CRT (Collagen Refill Technology) neboli „technologii doplňování kolagenu“. Na pleť obličeje, krku či dekoltu působíme speciálním aplikátorem, který vysílá cílené dávky ultrazvukové a radiofrekvenční energie do nejhlubších vrstev pokožky. Působením této energie rozrušíme ochablá kolagenová vlákna pokožky a již během ošetření dochází k tvorbě nových, pevnějších vláken kolagenu, kůže je tedy doplňována novým kolagenem a viditelně mládne již po prvním ošetření. Doporučeno je ale absolvovat 4 ošetření v odstupu 1 týdne. Opakováním terapie dosáhneme mnohem lepšího výsledného efektu. Jednorázové ošetření je ideální např. před plesem apod.

Terapeutka Vaši pleť nejprve odlíčí, následně nanese vrstvu gelu a aplikátorem ošetřuje danou oblast. Ošetření je vnímáno jako příjemná teplá masáž a ošetření celého obličeje trvá zhruba cca 90-120 minut v závislosti na stupni ochablosti Vaší pokožky. Lze ošetřit nejen obličej, ale i krk, dekolt či hřbety rukou.

Ošetření lze provádět celoročně, po ošetření nejsou žádná omezení a není potřeba žádný čas na rekonvalescenci.

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics