Injekční lipolýza

Incontilase léčba inkontinence, zabránění nechtěnému úniku moči

Incontilase

Léčba stresové inkontinence

Princip a průběh ošetření Fotona G-Runner

Ošetření se provádí pomocí speciálního aplikátoru, který je lékařem gynekologem zaveden do pochvy. Přes stěny aplikátoru působí laserový paprsek, který navodí intenzivní prohřev tkáně. Ošetření je plně automatizované, laserový paprsek obkrouží celou ošetřovanou oblast. Ošetření je velmi šetrné, a zcela bezbolestné.

Po ošetření nedochází k žádnému krvácení ( jen necelých 20% žen uvádí večer po zákroku mírné pálení v pochvě a maximálně 2-3 dny trvající lehké špinění)

Po zákroku nejsou žádná omezení, pouze se doporučuje týden vynechat sex a koupání ve společných bazénech, neboť sliznice pochvy může být vnímavější k infekci.

Náš laser Fotona má pro Váš komfort speciální plně automatizovaný systém zvaný G-Runner, kterým na pracovišti Eva Clinic pro Váš komfort disponujeme jako jedni z mála v republice.  

Doporučovaná a vhodná je kontrola cca měsíc po zákroku.

Efekt se dostaví v rozmezí 1-3 měsíců, ale většina pacientek cítí pozitivní změnu prakticky ihned, již při prvním styku po ošetření. Trvalý efekt zaručit nemůžeme, vzhledem k tomu, že přirozený proces stárnutí vede vždy k ochabování tkání. Jako prevence je vhodná i pohybová aktivita vedoucí ke zpevnění svalstva pánevního dna (jóga, Pilates, powerjóga, apod.). Je-li efekt nedostatečný, a zatím takové pacientky nemáme, je možné zákrok za 1-3 měsíce zopakovat. 

Ošetření nezaručí efekt u těžké inkontinence.

Ošetření provádí gynekolog.

Zákrok je vhodný pro všechny ženy po porodech, zejména ty, které nejsou spokojeny s objemem svojí pochvy s dopady na jejich partnerský sex a potom ty, které trpí lehčí až střední formou stresové inkontinence (únik moči při kašli, kýchnutí, při hopsání s dětmi na trampolíně, apod.).

Ceník Incontilase

Incontilase

Léčba stresové inkontinence

13.000 Kč
Přejít nahoru
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

AKČNÍ BALÍČKY