Injekční lipolýza

Redukce nežádoucích tukových polštářků

Na našem pracovišti ji vzhledem k tomu, že máme nejlepší přístrojové vybavení na tělové aplikace, využíváme většinou jen na oblast podbradku. Není ale problém na přání klienta ošetřit jakoukoliv tělesnou partii.

30 minut

 od 2.000,- Kč

(za 1 ošetření)

PRINCIP A PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Injekční lipolýza je metoda, při které lékař aplikuje do tukové tkáně roztok na bazi fosfatidylcholinu, který naruší membránu tukové buňky a způsobí tím uvolnění jejího obsahu a/nebo přímo její zničení. Obsah buněk je následně odplaven lymfatickými a krevními cévami. Tím dojde k redukci tukové tkáně.

Aplikace probíhá několika vpichy tenkou jehlou. V průběhu ošetření budete v ošetřované oblasti cítit tlak a/nebo pálení.

Po ošetření a v následujících 2-3 dnech může být ošetřená oblast oteklá a citlivější na dotek, někdy i mírně zarudlá. Mohou se objevit modřiny. V některých případech se mohou v podkoží objevit zatvrdlá místa ( bouličky). Většina klientů ale ošetření toleruje dobře. Doporučujeme po ošetření nechodit na slunce. Vetšinou je třeba absolvovat 2-3 ošetření po měsíci.

BIOLOGICKÁ LIPOSUKCE

Je zcela nová unikátní metoda, kdy aplikací speciálního roztoku docílíme tzv.apoptózy adipocytu nebo-li řízené buněčné smrti tukové buňky. Proto také název liposukce, neboť zničení buňky je úplné a trvalé a tedy srovnatelné s odsátím tuku.

PRINCIP METODY

jde o injekční aplikaci roztoku vysoké dávky kyseliny askorbové ( tedy vitaminu C) a trojmocného železa do tukové tkáně. Aplikace tohoto roztoku vede ve tkání k velmi složité enzymatické reakci, na jejímž konci je zničení tukové buňky včetně její stěny a následně jejímu odbourání formou fagocytózy.

BEZPEČNOST

Apoptóza je přirozený proces, kterým organismus reguluje počet buněk. Při správné aplikaci metoda nemá prokázané vedlejší účinky. 

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Aplikaci smí provádět pouze lékař vyškolený a certifikovaný přímo výrobcem. Lékař roztok nejprve naředí a poté aplikuje tenkou jehličkou přímo do tukové tkáně. Aplikace je spojena s mírným pálením, pocitem štípaní či horka v ošetřovaném místě. Tento pocit záhy mizí a po ošetření není třeba žádný speciální režim. 

PO OŠETŘENÍ

První den, maximálně 2 dny bývá ošetřená oblast oteklá. Nní třeba dodržovat žádná režimová opatření. Během 5 dnů klient pociťuje úbytek tuku v dané oblasti. 

NEJČASTĚJŠÍ OBLASTI APLIKACE

podbradek, oblast pod podprsenkou, zevní stehna -bochánky pod zadkem, boky - “madla lásky” 

POČET OŠETŘENÍ

Je individuální, záleží na požadovaném úbytku tuku, většinou stačí 1-2 ošetření.

30 minut

 od 3.000,- Kč

(za 1 ošetření)

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics