lipolyza

Injekční lipolýza

Redukce nežádoucích tukových polštářků

Injekční lipolýza

Redukce nežádoucích tukových polštářků injekční aplikací aplikací roztoku, který zničí a nebo vyprázdní obsah tukové buňky, čímž dojde k redukci tuku v dané partii. Glycerol a volné mastné kyseliny, uvolněné z tukových buněk jsou následně postupně odplaveny lymfatickými cévami a metabolizovány – přeměněny na energii.

Ošetřované oblasti

nejčastěji podbradek
pod podprsenkou
“madla lásky”
boky
paže
kolena
vnitřní stehna

Průběh ošetření

na ošetřovanou plochu nejprve naneseme anestetický krém.
Aplikace probíhá několika vpichy tenkou jehlou. V průběhu ošetření budete v ošetřované oblasti cítit tlak a/nebo pálení.
Aplikovaný roztok může být na bázi peptidů, PPC (fosfatodylcholinu) a deoxycholátu či trojmocného železa s kyselinou askorbovou.

Po ošetření

Po ošetření a v následujících 2-3 dnech může být ošetřená oblast oteklá a citlivější na dotek, někdy i mírně zarudlá. Mohou se objevit modřiny. V některých případech se mohou v podkoží objevit zatvrdlá místa (bouličky). Většina klientů ale ošetření toleruje dobře. Doporučujeme po ošetření nechodit na slunce. Doporučujeme rovněž zvýšit pitný režim na 2-3 litry denně.

Počet návštěv

Většinou je třeba absolvovat 2-4 ošetření po měsíci, v závislosti na použitém roztoku a na individuální reakci klienta.

Kontraindikace

onemocnění jater, ledvin
celkové závažné onemocnění
těhotenství a laktace

Nejčastěji na našem pracovišti provádíme tzv. biologickou liposukci.

Cena za ošetření je vyšší, než u jiných roztoků, ale počet opakování bývá většinou 1-3, zatímco u levnějších roztoků je třeba opakovat i několikrát.

Biologická liposukce

Je zcela nová unikátní metoda, kdy aplikací speciálního roztoku docílíme tzv.apoptózy adipocytu nebo-li řízené buněčné smrti tukové buňky. Proto také název liposukce, neboť zničení buňky je úplné a trvalé a tedy srovnatelné s odsátím tuku.

Princip metody

jde o injekční aplikaci roztoku vysoké dávky kyseliny askorbové ( tedy vitaminu C) a trojmocného železa do tukové tkáně. Aplikace tohoto roztoku vede ve tkání k velmi složité enzymatické reakci, na jejímž konci je zničení tukové buňky včetně její stěny a následně jejímu odbourání formou
fagocytózy.

Bezpečnost

Apoptóza je přirozený proces, kterým organismus reguluje počet buněk. Při správné aplikaci metoda nemá prokázané vedlejší účinky.

Průběh ošetření

Aplikaci smí provádět pouze lékař vyškolený a certifikovaný přímo výrobcem. Lékař roztok nejprve naředí a poté aplikuje tenkou jehličkou přímo do tukové tkáně. Aplikace je spojena s mírným pálením, pocitem štípaní či horka v ošetřovaném místě. Tento pocit záhy mizí a po ošetření není třeba žádný speciální režim.

Po ošetření

První den, maximálně 2 dny bývá ošetřená oblast oteklá. Nní třeba dodržovat žádná režimová opatření. Během 5 dnů klient pociťuje úbytek tuku v dané oblasti.

Nejčastější oblasti aplikace

podbradek, oblast pod podprsenkou, zevní stehna -bochánky pod zadkem, boky – “madla lásky”

Počet ošetření

Je individuální, záleží na požadovaném úbytku tuku, většinou stačí 1-2 ošetření.

Před a po

Ceník injekční lipolýza

Tváře

1 ošetření

od 6.000 Kč
Podbradek, menší oblasti

1 ošetření

od 8.000 Kč
Kolena, vnitřní stehna

1 ošetření

od 20.000 Kč
Boky, břicho

1 ošetření

od 25.000 Kč

Přesná cena se stanoví až na základě celkové plochy a typu roztoku.

Přejít nahoru
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

AKČNÍ BALÍČKY