odstranění vrásek

Injekční obličejové výplně

Kyselina hyaluronová odstranění vrásek, doplnění objemu obličeje.  

Obličejové výplně

Pokud nejste spokojená se svým vzhledem, ať už vlivem prvních vrásek, ochabování pokožky, ztrátou pružnosti pokožky, dehydratací pokožky, jsou obličejové výplně tím správným řešením.
Nemusíte se bát, že budete vypadat nepřirozeně, pokud zvolíte zkušeného lékaře, který má smysl pro estetiku a umí zvolit správný prokukt, vhodný pro vás, bude přirozený vzhled zajištěn.

Co jsou injekční výplně?

Jde o látky, které se aplikují i injekčně a to buď jehlou, nebo kanylou do oblasti, kterou chceme vylepšit.Nejčastěji jde o kyselinu hyaluronovou, ale může se použít i hydroxyapatit vápenatý, kyselina polymléčná aj. Důležité je, aby produkt splňoval evropské normy a byl řádně registrován.

Kam lze výplň aplikovat?

Nejčastěji ošetřujeme obličej, krk a dekolt, tedy místa, kde pokožka je nejvíce vystavená vnějším vlivům a nejrychleji stárne. Výplně se ale dají aplikovat i do oblasti hýždí apod.
Některé injekční výplně umí navodit tvorbu kolagenu a ošetřujeme s nimi např. kolena, břicho a jiná místa s ochablou pokožkou.

Kdo může ošetření podstoupit?

Injekční výplň lze aplikovat každé osobě starší 18 let, která má potřebu řešit svůj vzhled. U klientek do 30 let převažují zákroky tzv.beautifikace a aplikujeme kontury, rty, u klientek nad 30-40 let jsou již patrné první známky stárnutí a proto je cílem zejména omlazení.

Jak ošetření probíhá?

Každému zákroku na naší klinice předchází konzultace, při které s klientkou podrobně probereme její požadavky. Pak přichází na řadu samotný zákrok. Ošetřovaná oblast je odlíčena a je nanesen anestetický krém. Následuje aplikace tenkou jehličkou a nebo tupou kanylou. Bolestivost je minimální.

Po zákroku

Se můžete vrátit k běžným denním aktivitám, je ale potřeba počítat s tím, že ošetřená oblast bude lehce oteklá a mohou se objevit modřinky. Proto není vhodné zákrok absolvovat před nějakou důležitou událostí, tam doporučujeme alespoň týden až 2 týdny předstih.

Kdy uvidím efekt?

Efekt je patrný ihned po zákroku, během dne se ale může objevit výše uvedený otok a modřinky, a proto finální výsledek hodnotíme vždy až po 2 týdnech. U výplní, které navozují tvorbu kolagenu se efekt vylepšuje ještě další 3 měsíce.

Jak dlouho výsledek vydrží?

Doba trvání záleží na m noha faktorech – typ a množství výplně, zkušenost lékaře, oblast aplikace, individuální rychlost odbourávání, životní styl a věk klientky, individuální požadavek…obecně je trvanlivost výsledku od 3 měsíců (hydratační povrchové výplně) do 2 let ( konturace)

Jak to u Nás probíhá

Jsou nějaké kontraindikace?

akutní celkové onemocnění vyžadující léčbu antibiotiky
akutní zánět či herpes v ošetřované oblasti
autoimunitní kožní onemocnění v akutní fázi
léky na ředění krve
nádorové onemocnění ve fázi léčby
těhotenství a kojení

Rizika zákroku

Je třeba si uvědomit, že ačkoliv v dnešní době často ilegálně aplikují výplně i laici (kosmetičky apod) tak jde o lékařský zákrok a jako každý lékařský zákrok má i aplikace výplně určitá rizika. Proto je na prvním místě nutné, aby zákrok prováděl lékař s dokonalou znalostí anatomie, zkušeností s aplikacemi a zvládáním případných komplikací.
Na případná rizika a jejich pravděpodobnost v daném konkrétním případě budete vždy před ošetřením upozorněna.

Kyselina hyaluronová

je z chemického hlediska glykosaminogykan – lineární polysacharid a jde o látku našemu tělu vlastní, která je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Ve velkém množství se kyselina hyaluronová vyskytuje např. v očním sklivci a synoviální tekutině (výstelce kloubů) a také v kůži.
Kyselina hyaluronová má velkou schopnost vázat vodu a proto se velmi často využívá v kosmetických přípravcích a v estetické medicíně- hydratace pokožky, zmírnění vrásek.
Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou a konturace obličeje či zvětšení rtů jsou spolu s botulotoxinem nejčastější zákroky v estetické medicíně. Kyselina hyluronová má mnoho forem od tekuté – mezoterapie, po hustě zasíťované gely určené pro konturaci.

Nejčastější otázky injekční obličejové výplně

Před aplikací používáme anestetický krém, samotná aplikace probíhá velmi tenkou jehlou a nebo tupou kanylou a bolestivost je minimální.

Po zákroku není žádné omezení, tudíž do práce můžete hned v ten den.
Výsledek je vidět v podstatě hned, plně se rozvine během 3-4 týdnů.

Ošetření lékařem trvá od 30-90 minut dle rozsahu.

Před a po

Ceník injekční výplně

Ceny jsou orientační, přesná cena se stanoví vždy až při osobní konzultaci s lékařem.

 • Injekční výplně od 8.000 Kč

  Nosolabiální vrásky

 • Injekční výplně od 5.000 Kč

  Vrásky v okolí rtů

 • Injekční výplně od 6.000 Kč

  Kruhy pod očima

 • Injekční výplně od 8.000 Kč

  Rty

 • Injekční výplně od 9.000 Kč

  Líce

 • Injekční výplně od 6.000 Kč

  Brada

 • Injekční výplně od 17.000 do 45.000 Kč

  Full face ošetření - kombinace oblastí a výplní

Přejít nahoru
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

AKČNÍ BALÍČKY