Léčba inkontinence

IncontiLase Fotona G-runner

Unikátní patentovaný neinvazivní zákrok laserem k léčbě mírné a středně težké stresové i smíšené inkontinence.

30 minut

10.000,- Kč

(za 1 ošetření)

LÉČBA STRESOVÉ INKONTINENCE Incontilase

Ve své vystupňované podobě vede uvolnění poševních stěn nejen k sexuálnímu dyskomfortu ale i únikům moči charakteru tzv. stresové inkontinence moči. Dochází při ní k nechtěnému úniku moči při kašli, kýchnutí, poskoku a později i při menší zátěži.

Právě lehčí až střední formy tohoto typu inkontinence lze vyřešit ošetřením G runner, kdy na rozdíl od omlazení vaginy IntimaLase se zaměřujeme navíc i na přední stěnu poševní a oblast pod močovou trubici a močový měchýř. Novotvorba kolagenu a obnovení sliznice v této oblasti zpevní právě nejkritičtěji namáhanou oblast uzávěru močového měchýře.  

PRINCIP A PRŮBĚH OŠETŘENÍ 

Lékař zavede do pochvy speciální aplikátor a přizpůsobí nastavení na přístroji konkrétní klientce. Následně spustí laserový systém a ošetření celé pochvy probíhá již automatizovaně. Ošetření je bezbolestné, klientka vnímá pouze mírné teplo. Na konci cca 30 minutového zákroku je pak ošetřen ještě poševní vchod.

Přes stěny aplikátoru působí laserový paprsek, který navodí okamžité smrštění kolagenních vláken a novotvorbu kolagenu. Protože jdeme s dobou, ošetření na našem pracovišti je plně automatizované, používáme nejmodernější systém zvaný G-runner. Ošetření je bezbolestné, klientka vnímá pouze mírné teplo. Na konci cca 30 minutového zákroku je pak ošetřen ještě poševní vchod. 

PO OŠETŘENÍ

Nedochází k žádnému krvácení ( jen necelých 20% žen uvádí mírné pálení v pochvě a maximálně 2-3 dny trvající lehké špinění) Nejsou žádná omezení, pouze se doporučuje týden vynechat sex a koupání ve společných bazénech, neboť sliznice pochvy může být vnímavější k infekci.

Doporučovaná a vhodná je kontrola cca měsíc po zákroku.

EFEKT se dostaví v rozmezí 1-3 měsíců, ale většina pacientek ( i jejich partnerů) cítí pozitivní změnu prakticky ihned, již při prvním styku po ošetření. Trvalý efekt zaručit nemůžeme, vzhledem k tomu, že přirozený proces stárnutí vede vždy k ochabování tkání. Jako prevence je vhodná i pohybová aktivita vedoucí ke zpevnění svalstva pánevního dna (jóga, Pilates, powerjóga, apod. Ošetření nezaručí efekt u těžké inkontinence.

Zákrok LÉČBA INKONTINENCE je vhodný pro všechny ženy, které trpí lehčí až střední formou stresové inkontinence (únik moči při kašli, kýchnutí, při hopsání s dětmi na trampolíně, apod.) 

Před

Po aplikace IncontiLase

Video

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics