iúl

IPL Exilite

Intenzivní pulsní světlo

Princip metody

IPL, neboli INTENZIVNÍ PULSNÍ SVĚTLO označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. Tento výboj je přenášen na pokožku přiložením průhledného krystalu o velikosti cca 4×1 cm a přes pokožku se dostane až k cílové tkáni ( chlup, pigment, červené krevní barvivo aj. ). Světelná energie se přemění na teplo, které vytvoří požadovaný efekt. Pro různé typy ošetření se využívají různé světelné filtry.
Protože máme rádi kvalitu a chceme našim klientům nabídnout jen to nejlepší, využíváme 2 typy přístrojů a to přístroj BTL HS-320C a přístroj EXILITE. Oba mají extra výkonné vodní chlazení aplikačního krystalu (až -5 stupňů celsia), které zajišťuje příjemný průběh terapie za využití maximální tepelné energie. 

Průběh ošetření

Na ošetřované místo nejprve naneseme gel s chladivým účinkem a poté přiložíme aplikační krystal.
V okamžiku světelného záblesku IPL ucítíte mírné štípnutí.
Ošetření je většinou třeba opakovat. U žilek a pigmentových skvrn se asi ve 30% případů dostaví efekt hned po prvním ošetření. Pokud ne, opakuje se ošetření znovu v rozpětí 4 týdnů.
Počet opakování u permanentní epilace je 5-8, někdy i více, velmi zde záleží na lokalitě a typu ochlupení, na hormonálním stavu organismu, genetické predispozici aj. Pauzy mezi jednotlivými ošetřeními u epilace jsou velmi individuální. Záleží na lokalitě a s ní souvisejících růstových fázích chloupků.
Před ošetřením chloupků doporučujeme 1-2 dny před terapií požadovanou oblast oholit žiletkou a alespoň 2 týdny před ošetřením IPL neprovádět depilaci voskem nebo strojkem. V den výkonu na požadovanou partii nenanášet deodoranty nebo krémy.

Po ošetření obličeje vždy používat krém s vysokým UVF a nevystavovat se slunci.


Ceník IPL Exilite

Ceny jsou orientařní. Přesnou cenu stanovíme až po konzultaci.

Brada

1 ošetření

od 1.500 Kč
Okolí bradavek

1 ošetření

od 1.500 Kč
Tváře

1 ošetření

od 2.000 Kč
Podpaží

1 ošetření

od 3.000 Kč
Hrudník

1 ošetření

od 6.000 Kč
Podbradek

1 ošetření

od 2.000 Kč
Záda

1 ošetření

od 6.000 Kč
Předloktí

1 ošetření

od 4.000 Kč
Třísla

1 ošetření

od 3.000 Kč
Intim

1 ošetření

5.500 Kč
Lýtka

1 ošetření

od 7.000 Kč
Stehna

1 ošetření

od 7.000 Kč
Přejít nahoru