IPL Exilite

Intenzivní pulsní světlo

Ošetření IPL světlem se stává stále populárnější, protože je rychlé, téměř nebolestivé a při použití kvalitního přístroje i velmi efektivní. Nejčastěji se využívá k trvalému odstranění chloupků, dále pak k léčbě některého typu rozšířených červených žilek, léčbě rosacey, pigmentových skvrn, rejuvenaci, léčbě akné aj.

30 minut

 od 500,- Kč

(za 1 ošetření)

PRINCIP METODY

IPL, neboli INTENZIVNÍ PULSNÍ SVĚTLO označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. Tento výboj je přenášen na pokožku přiložením průhledného krystalu o velikosti cca 4x1 cm a přes pokožku se dostane až k cílové tkáni ( chlup, pigment, červené krevní barvivo aj. ). Světelná energie se přemění na teplo, které vytvoří požadovaný efekt. Pro různé typy ošetření se využívají různé světelné filtry.
Protože máme rádi kvalitu a chceme našim klientům nabídnout jen to nejlepší, využíváme 2 typy přístrojů a to přístroj BTL HS-320C a přístroj EXILITE. Oba mají extra výkonné vodní chlazení aplikačního krystalu (až -5 stupňů celsia), které zajišťuje příjemný průběh terapie za využití maximální tepelné energie.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Na ošetřované místo nejprve naneseme gel s chladivým účinkem a poté přiložíme aplikační krystal.

V okamžiku světelného záblesku IPL ucítíte mírné štípnutí.

Ošetření je většinou třeba opakovat. U žilek a pigmentových skvrn se asi ve 30% případů dostaví efekt hned po prvním ošetření. Pokud ne, opakuje se ošetření znovu v rozpětí 4 týdnů.
Počet opakování u permanentní epilace je 5-8, někdy i více, velmi zde záleží na lokalitě a typu ochlupení, na hormonálním stavu organismu, genetické predispozici aj. Pauzy mezi jednotlivými ošetřeními u epilace jsou velmi individuální. Záleží na lokalitě a s ní souvisejících růstových fázích chloupků.
Před ošetřením chloupků doporučujeme 1-2 dny před terapií požadovanou oblast oholit žiletkou a alespoň 2 týdny před ošetřením IPL neprovádět depilaci voskem nebo strojkem. V den výkonu na požadovanou partii nenanášet deodoranty nebo krémy.

Po ošetření obličeje vždy používat krém s vysokým UVF a nevystavovat se slunci.


Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics