Kyselina hyaluronová

V mnoha indikacích

Podle hustoty a tvrdosti gelu se dají ošetřit jak jemné tak hluboké vrásky, kruhy pod očima, vyplnit a zvětšit rty, zvýraznit lícní kosti, doplnit objem do povadlých tváří nebo pozvednout ústní koutky.

30 minut

 od 2.000,- Kč

(za 1 ošetření)

KYSELINA HYALURONOVÁ

je látka tělu vlastní. S věkem její obsah v tkáních klesá, a proto se objevují první vrásky. Výplně na bazi kyseliny hyaluronové obsahují ale kromě kyseliny hyaluronové také stabilizační činidla a jejich množství určuje kvalitu výplně. Levnější výplně mají vyšší obsah těchto cizorodých látek, a proto hrozí více komplikací. Na našem pracovišti používáme pouze výplně nejvyšší kvality a tedy nejbezpečnější.

PRŮBĚH ZÁKROKU

  • Pozor! Výplňové materiály na bazi kyseliny hyaluronové může aplikovat pouze certifikovaný a zkušený lékař. Lékař aplikuje preparát tenkou jehličkou,a nebo tupou kanylou do kůže pod vráskou. Při vlastní aplikaci můžete pociťovat mírné pálení, které ale záhy mizí.

  • Pro lepší komfort se většinou používá před zákrokem znecitlivující krém, event. se volí výplňl s anestetikem (např. Restylane Lidocain).

  • V případě tvarování kontury rtů a zvětšování rtů provádíme na našem pracovišti tzv. svodnou anestezii a zákrok je pak zcela bezbolestný.

  • V případě modelace kontur obličeje (líce, tváře) aplikujeme výplň tupou kanylou.

  • Vlastní aplikace trvá cca 30 minut, a nijak nevyřazuje pacienta z následné denní aktivity.

  • Při použití kvalitní výplně se komplikace prakticky nevyskytují.

  • Pochopitelně se může objevit modřinka či mírný otok, který ale během 1-2 dnů zmizí.

    Efekt je viditelný okamžitě a přetrvává přibližně 8 - 12 měsíců..

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics