Laser 

Fotona SP Dynamis

Rozšířili jsme spektrum nabízených služeb o nejmodernější laserový systém na světě

30 minut

od 1.000,- Kč

(za 1 ošetření)

4D lifting Fotona

Omlazení očního okolí Fotona Smooth eye

Intimní partie

Ostatní laserové
zákroky

Fotona SP Dynamis

Fotona SP Dynamis , který je unikátní v tom, že kombinuje 2 nejvýkonnější lasery - Er:YAG (erbiový) a Nd:YAG (neodymiový). Tyto lasery v kombinaci s různými typy nástavců a nastavení parametrů umožňují obsáhnou absolutně nejširší spektrum zákroků na poli estetické medicíny, dermatologie, gynekologie, ORL a chirurgie.

Výrobce FOTONA vyrábí nejlepší lasery na světě.

Náš laser FOTONA zbaví Vaši kůži téměř všech neduhů a díky tomu, že se jedná o nejmodernější technologii,kdy laser disponuje mnoha kontrolními mechanismy, jsou zcela minimalizovány nežádoucí účinky, jako je spálení apod., které dříve bývalo častým doprovodným jevem. 

NEJŽÁDANĚJŠÍ OŠETŘENÍ,
která umí pouze laser Fotona SP Dynamis jsou tato:

4D LASEROVÝ LIFTING

ABSOLUTNÍ HIT V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ
V jednom ošetření trvajícím cca hodinu navodíme maximální lifting povislých tváří, omlazení sliznice rtů a zjemnění povrchu pleti laserovým peelingem. Toto ošetření je v podstatě kombinací nití, výplní a resurfacingu.

PRINCIP A PRŮBĚH OŠETŘENÍ OBLIČEJOVÝ LIFTING
Aplikační schéma patentované společností Fotona, které žádný jiný laserový systém nenahradí. Jde o 4 po sobě jdoucí kroky, kdy lékař přizpůsobí přesně nastavené hodnoty přístroje konkrétnímu typu pokožky a dosahujeme tak naprosto skvělých výsledků bez bolesti a nutnosti anestezie za cca 50 minut.

První krok –provádí se ZEVNITŘ tváří a rtů, tedy přes sliznici, která snese mnohem větší energii než pokožka aniž by se spálila. Laserový skennner vysílá paprsek, který navodí maximální kontrakci kolagenních vláken ( OKAMŽITÝ EFEKT) a navíc navodí intenzivní tvorbu kolagenu (DOBÍHAJÍCÍ EFEKT cca 2-3měsíce po ošetření) Ihned po ošetření je patrné zpevnění tváře.

Druhý krok-se zaměříme na nedokonalosti pleti (FRAC 3 ošetření- trojrozměrný frakční efekt) tedy pigmentace apod. a zpevníme oblast podél čelisti a lícní kosti (EFEKT NITÍ)

Třetí krok podporuje novotvorbu kolagenu z vnější strany tváře za použití speciálního skeneru.

Čtvrtým krokem je studený, povrchový laserový peeling, který krásně vyhladí povrch pleti, uzavře rozšířené pory a zmírní jemné vrásky.

Výsledkem je tedy během jedné hodiny nejen zpevnění kontur a omlazení pleti zevnitř, z podkoží, ale toto ošetření vyřeší i povrchové nedostatky pleti.

PO OŠETŘENÍ
se doporučuje používat krém s vysokým UVP a nechodit do sauny. Pleť může být mírně zarudlá, zarudnutí do 2 dnů ustupuje.

4D laserový lifting j je schopen konkurovat efektu výplní a do určité míry i niťovému liftingu. Je skvěle tolerován- bezbolestné ošetření s velmi rychlou regenerací a bezkonkurenčními výsledky.

Dle nejnovějších zahraničních odborných publikací se pro maximální a až 2 roky přetrvávající efekt doporučuje absolvovat 2 ošetření za sebou v odstupu 3 měsíců.

OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ Fotona Smooth Eye

Zákrok nabízející zpevnění víček a oblasti očního okolí bez operace a zmenšení vrásek v okolí očí. Nebolestivý zákrok spočívající v intenzivním prohřevu tkáně očního okolí laserovým paprskem. Okamžitě dochází ke smrštění kolagenních vláken a novotvorbě kolagenu. Bez nutnosti rekonvalescence – žádné olupování, žádné modřiny.

Toto ošetření spolu se 4D liftingem se stává nejžádanějším zákrokem v estetické medicíně.

LÉČBA CHRÁPÁNÍ – NightLase

Ošetření sliznice měkkého patra laserem Fotona navodí intenzivní smrštění kolagenních vláken, díky čemuž dojde ke zpevnění měkkého patra a redukci chrápání. Celá terapie sestává ze 3 ošetření během 6 týdnů. Po druhém ošetření vykazuje více než 80% pacientů zlepšení chrápání o polovinu.

Ošetření je nebolestivé a nevyžaduje rekonvalescenci.

VAGINÁLNÍ OMLAZENÍ A LÉČBA INKONTINENCE
IntimaLase a IncontiLase

Více zde

KOŽNÍ PROBLÉMY

- odstraňování znamének a kožních výrůstků
- remodelace hypertrofických jizev a jizev po akné
- vaskulární léze a žilky (obličej, nohy)
- odstraňování bradavic
- hemangiomy
- léčba rosacey (růžovky)
- léčba akutního akné

TRVALÉ ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ

Video

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics