mezonitě Eva Clinic

Mezonitě

Pružnější pleť

Princip metody

Technologie prime-lifting neboli mezonitě funguje na principu vytvoření „kožní kostry“, která působí jako podpora pokožky a zabraňuje jejímu poklesu. Kromě obličeje je možné využít mezonitě v podstatě kdekoliv na těle (dekolt, zadní strana paží, hýždě,aj.) Vlákno se postupně vstřebá, kolagenová „kostra“ ale zůstane a to až 12 měsíců.

Metoda mezonití je velmi bezpečná, neboť materiál zvaný polydioxanon, ze kterého jsou mezonitě vyrobeny, je organismem perfektně tolerován a během 180 dnů se rozloží na oxid uhličitý a vodu. Jde o materiál bezproblémově využívaný přes 20 let v chirurgii jako vstřebatelný šicí materiál.   

Průběh ošetření

Lékař zavádí vlákna pod kůži pomocí tenké tupé jehly – vodiče v počtu nejméně 10 na každou stranu tváře. Před zákrokem nanášíme na ošetřovanou oblast anestetický krém. Celý zákrok trvá cca 20-30 minut a ihned po něm se může klientka zapojit do běžné denní aktivity. Ošetření je velmi dobře tolerované, mohou se ale vytvořit modřinky.

Po zákroku nejsou žádná speciální omezení, pouze se nedoporučují aktivity, při kterých dochází k otřásání obličeje – např.běh, jízda na koni a samozřejmě kosmetická masáž.

Jak to u Nás probíhá

Před a po

cenik

Ceník Mezonitě

Mezonitě

Cena dle ošetřované oblasti, počtu a typu nití

od 6.000 Kč
Přejít nahoru