Mezoterapie

Aplikaci účinných látek do střední vrstvy kůže

Mezoterapie je léčebná metoda, která spočívá v aplikaci účinných látek do střední vrstvy kůže. Využívá se buď čistá kyselina hyaluronová ve formě tekutého gelu a nebo její směs s roztokem vitamínů, minerálů a látek napomáhajících k výživě, prokrvení a regeneraci kůže. Ošetřit lze nejen obličej, ale i krk, dekolt a hřbety rukou. Mezoterapie je velmi úspěšně využívána i u léčby nadměrného padání vlasů.

30 minut

 od 1.500,- Kč

(za 1 ošetření)

PRŮBĚH ZÁKROKU

Ošetření probíhá buď formou jednotlivých vpichů tenkou jehličkou, a nebo používáme přístroj Dermapen – rotující hlavici s 12 či 36 mikrojehličkami.

V případě Dermapenu je aplikace více povrchová a prakticky nebolestivá. Aplikace jehličkami je o něco bolestivější a proto nanášíme před ošetřením anestetický krém.

Bezprostředně po zákroku může být ošetřená oblast zarudlá a zejména u starších klientek se po aplikaci mohou objevit modřinky. Efekt je patrný po zhruba 2 dnech, pleť je projasněná, vypnutá a viditelně omlazená.

V případě aplikace Dermapenem doporučujeme ošetření opakovat několikrát do roka, v případě aplikace jehličkou stačí opakovat po 4-6 měsících a nebo ošetření absolvovat podle potřeby.

Opakované aplikace mají skvělý efekt na tvorbu kolagenu. 

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics