NENÍ 4D LIFTING JAKO 4D LIFTING aneb….chtějte za své peníze originál

Zdroj: Eva Clinic s.r.o.

Jedna naše klientka se nás obrátila s dotazem.
…jestli je možné, že absolvovala 4D lifting na jednom nejmenovaném pracovišti v našem regionu a kromě toho, že ji „3 dny pálil vnitřek pusy tak, že nemohla jíst“ jiný efekt se bohužel vůbec nedostavil. Její známá byla na „tom samém ošetření“ u nás a je „krásně vypnutá“. Cena za ošetření na onom nejmenovaném pracovišti byla stejná jako u nás, resp. o 1.000,- kč nižší.
Vzpomínáte, moji milí, na ono známé rčení, že když dva dělají totéž, není to vždycky totéž?
Ráda bych uvedla věc na pravou míru a ušetřila tak další klientky zklamání….

TEDY: Označení 4D lifting je označení pro ošetření patentované společností Fotona. Jde o přesný sled 4 kroků, které mají své názvy, svá přesná nastavení a lze je provádět POUZE laserovým systémem Fotona. Ošetření je na celém světě prováděno stejně, pouze jeho cena se liší v závislosti na cenové relaci v dané zemi či regionu. Ošetření je nebolestivé, bez vedlejších účinků a na našem pracovišti můžeme konstatovat 100% spokojenost klientek.

Všechna ostatní ošetření, byť je někdo z nějakého důvodu nazve stejně a účtuje za ně stejnou cenu, bohužel nemají se 4D liftingem Fotona vůbec, ale vůbec nic společného.

Je to úplně stejná situace, jako kdyby jste si zakoupili vůz značky Mercedes Benz a dostali jste třeba Opel. Taky by se Vam to asi nelíbilo.

V regionu Hradec Králové a Pardubice toto ošetření nabízí pouze Eva Clinic. Další 3 pracoviště jsou v Praze.Chtějte za své peníze originál.

 Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, rádi odpovíme a vysvětlíme.

Eva Clinic s.r.o.

HRADEC KRÁLOVÉ
Kampelíkova 345
500 04 Hradec Králové 


PARDUBICE
Husova 842
530 03 Pardubice 

Podpořte nás

facebookesthetics