laser fotona omlazení očního okolí

Laser Fotona

SP Dynamis

Laser Fotona SP Dynamis

Laser Fotona, který je unikátní v tom, že kombinuje 2 nejvýkonnější lasery – Er:YAG (erbiový) a Nd:YAG (neodymiový). Tyto lasery v kombinaci s různými typy nástavců a nastavení parametrů umožňují obsáhnou absolutně nejširší spektrum zákroků na poli estetické medicíny, dermatologie, gynekologie, ORL a chirurgie.

Výrobce FOTONA vyrábí nejlepší lasery na světě.

Náš laser  zbaví Vaši kůži téměř všech neduhů a díky tomu, že se jedná o nejmodernější technologii,kdy laser disponuje mnoha kontrolními mechanismy, jsou zcela minimalizovány nežádoucí účinky, jako je spálení apod., které dříve bývalo častým doprovodným jevem.  

Nejžádanější ošetření laserem Fotona SP Dynamis

4D laserový lifting

ABSOLUTNÍ HIT V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. V jednom ošetření trvajícím cca hodinu navodíme maximální lifting povislých tváří, omlazení sliznice rtů a zjemnění povrchu pleti laserovým peelingem. Toto ošetření je v podstatě kombinací nití, výplní a resurfacingu. 

Fotona Smooth Eye

OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ.
Zákrok nabízející zpevnění víček a oblasti očního okolí bez operace a zmenšení vrásek v okolí očí. Nebolestivý zákrok spočívající v intenzivním prohřevu tkáně očního okolí laserovým paprskem. Okamžitě dochází ke smrštění kolagenních vláken a novotvorbě kolagenu. Bez nutnosti rekonvalescence – žádné olupování, žádné modřiny.

Toto ošetření spolu se 4D liftingem se stává nejžádanějším zákrokem v estetické medicíně.

Jizvy, jizvy po akné, strie

skvělých výsledků v léčbě jizev dosahujeme pomocí speciálního frakčního skenneru F-runner, který navodí remodelaci kolagenních vláken podkoží s minimální dobou rekonvalescence oproti standartnímu laserovému resurfacingu.

Skin Tightening

Zpevňování pokožky laserem Fotona SP Dynamis je skvělou alternativou ošetření mezonitěmi a využíváme jej zejména pro oblast podbradku, kdy při specifickém nastavení jsme schopni docílit i částečné lipolýzy tuku, je-li přítomen. Doporučujeme 3 ošetření.

Resurfacing

Resurfacing provedený laserem Fotona SP Dynamis oproti resurfacingu CO2 frakčním laserem vykazuje mnohem kratší dobu hojení při zachování stejného efektu. Můžeme volit jak jem ný, studený peeling “cold peel” pro šetrnou exfoliaci a projasnění pleti s prakticky nulovou rekonvalescencí až po hluboký “deep peel” s dobou hojení několika dnů.

NightLase

REDUKCE CHRÁPÁNÍ
Ošetření sliznice měkkého patra laserem Fotona navodí intenzivní smrštění kolagenních vláken, díky čemuž dojde ke zpevnění měkkého patra a redukci chrápání. Celá terapie sestává ze 3 ošetření během 6 týdnů. Po druhém ošetření vykazuje více než 80% pacientů zlepšení chrápání o polovinu.

Ošetření je nebolestivé a nevyžaduje rekonvalescenci. 

 

Kožní problémy

 odstraňování znamének a kožních výrůstků
– remodelace hypertrofických jizev a jizev po akné
– vaskulární léze a žilky (obličej, nohy)
– odstraňování bradavic
– hemangiomy
– léčba rosacey (růžovky)
– léčba akutního akné 

Trvalé odstranění chloupků

IntimaLase

VAGINÁLNÍ OMLAZENÍ ZPEVNĚNÍ A ZÚŽENÍ POCHVY

IncontiLase

LÉČBA STRESOVÉ INKONTINENCE

Ceník laser Fotona

Omlazení očního okolí Fotona Smooth eye

1 ošetření

7.000 Kč
Jizvy, jizvy po akné, strie

1 ošetření

od 4.000 Kč
Skin tightening

1 ošetření

od 6.000 Kč
Akné, žilky, pigmentace

1 ošetření

od 2.000 Kč
Kožní výrůstky

1 ošetření

od 2.000 Kč
Resurfacing

1 ošetření

od 10.000 Kč
NightLase

1 ošetření redukce chrápání

7.000 Kč
NOVINKA - Vector Lift

lifting horního víčka a obočí 1 ošetření

10.000 Kč
Přejít nahoru
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

AKČNÍ BALÍČKY