zvětšení rtů

Zvětšení rtů

Smyslné rty – kyselina hyaluronová

Smyslné rty jsou snem každé ženy a jejich zvětšení je nejoblíbenějším zákrokem zejména mezi mladými klientkami. Zvětšní rtů provádíme pomocí kyseliny hyaluronové a záleží jen na Vás, jestli chcete výrazný objem a nebo jen decentní “lip refresh”.

Kyselina hyaluronová

je z chemického hlediska glykosaminogykan – lineární polysacharid a jde o látku našemu tělu vlastní, která je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Ve velkém množství se kyselina hyaluronová vyskytuje např. v očním sklivci a synoviální tekutině (výstelce kloubů) a také v kůži.
Kyselina hyaluronová má velkou schopnost vázat vodu a proto se velmi často využívá v kosmetických přípravcích a v estetické medicíně- hydratace pokožky, zmírnění vrásek.
Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou a konturace obličeje či zvětšení rtů jsou spolu s botulotoxinem nejčastější zákroky v estetické medicíně. Kyselina hyluronová má mnoho forem od tekuté – mezoterapie, po hustě zasíťované gely určené pro konturaci.

Jak to u Nás probíhá

Nejčastější otázky zvětšení rtů

Před ošetřením aplikujeme na oblast rtů znecitlivující krém. Při samotném aplikování kyseliny hyaluronové, byste měla pociťovat pouze mírnou bolest.

Bolest úplně vymizí po 14 dnech u někoho dříve, ale až pak, kdy otok úplně ustoupí, se rty krásně a přirozeně vyplní.

Vše by mělo postupně do 3 až 5 dnů odeznít.

Zvýšená fyzická námaha, opalování, sauna, solárium a během zimních měsíců omezit pobyt v mrazivém prostředí.

Ano, efekt uvidíte hned po zákroku, ale plně hodnotíme až po 7-14 dnech, kdy otok úplně vymizí.

Před a po

Ceník zvětšení rtů

Zvětšení rtů

1 ošetření. Dle požadavku, standardní „přiměřené“ zvětšení obvyklá cena 9.000,—10.000,- Kč

6.000 - 14.000 Kč
Přejít nahoru
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

AKČNÍ BALÍČKY